Oktoobri pakett „APELSIN" -40% !

OKTOOBRI PAKETT „APELSIN“

 

Suvi lõppes, päevad lähevad lühemaks ja õhk külmemaks, läheneb halbade ilmade hooaeg. Selleks, et Teie meeleolu tõsta ning anda uut energiat kehale ja vaimule, panime meie oktoobri kuu pakkumisse eriti mõnusaid toniseerivaid hooldusi:

 

  • Infrapunasaun, 15 min
  • Kehahooldus “Rõõmus Apelsin”, 1 t
  • Traditsiooniline Tai või Tai õliga massaaž, 1 t
  • Näohooldus „Apelsin“, 1 t

 

Kehahooldus “Rõõmus Apelsin”

Apelsinil on toniseeriv ja nahka pinguldav toime. Apelsin toidab nahka C-vitamiiniga, tänu sellele kehahooldus apelsiniga mõjub nahale vananemisvastaselt. Peale väga head mõju meie tervisele, apelsin mõjub positiivselt ka meie tujule. Sissehingates apelsini lõhna muutume positiivsemaks, nagu otse päikesest energiat saades. Protseduur „Rõõmus apelsin“, mis algab puhastava koorimisega ja lõpeb kogu keha massaaziga naturaalse apelsini õliga, kindlasti tõestab Teile seda!

 

Näohooldus “Apelsin”

Antud näohooldus toniseerib ja pinguldab nahka, toidab C-vitamiiniga, annab vananemisvastast effekti. Hoolduses kasutatakse naturaalseid tooteid apelsiniga. Kingime Teie nahale tõelist õndsust! 

 

Traditsiooniline Tai massaaž

See on kõige populaarseim massaazi liik Tai maal. Tai massaaz on tervendav ning tasakaalustav protseduur, mis annab kehale harmooniat. Seanss toimub spetsiaalsel massaažimatil - tatamil - Tai massazi tõeliste meistrite käe läbi. Massaazimeister hoolekalt töötab iga Teie keha lihase kallal - varvaste otstest, kui on kontsentreeritud palju reflektoorseid punkte jaalasid, mis vastutavad meie organismi harmoonilise töö eest, kuni peani välja. Teid ootab füüsiline ja vaimne noorendamine, selgroog ja lihased muutuvad painduvaks ning mõtted selgeks. 

 

Tai massaaž õliga

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

Infrapunasaun

Infrapunasaun omab  tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

Kestus: 
3 t
15 min
Hind: 
86.90€
Kliendi hind: 
86.90€