AUGUSTI PAKETT "MOUNTAIN LAVENDER" (-40%)

AUGUSTI PAKETT "MOUNTAIN LAVENDER" (-40%)

 

Sõltumata ilmaennustajate prognoosidest meie salongis Teid alati ootab soe vastuvõtt ja lõõgastav atmosfäär. Ärge kaotage võimalust hellitada ennast ning oma lähedasi vahvate hooldustega Thai Lotus SPA-s:

 

1. Infrapunasaun, 15 min

2. Kehakoorimine «Lavendel», 60 min

3. Tai õlimassaaz «Lavendel» õliga või Tai traditsiooniline (valikul), 60 min

4. Toniseeriv näohooldus, 60 min

 

 

INFRAPUNASAUN

Infrapunasaun omab tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas higistab inimene kolm korda rohkem kui tavalises saunas, sest kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

 

KEHAKOORIMINE «LAVENDEL»

Lavendliõli rahustab, leevendab stressi ja ärevust. See võib olla kasulik migreeni, peavalu, depressiooni ja ülemäärase stressi ravimisel. Lavendliõli lõhn võib kaotada närvisüsteemi kurnatuse ja ärevuse ning samal ajal parandada vaimset jõudlust. Lavendliõli parandab vereringet ning seedimist, tugevdab immuunsüsteemi kuid ka kõrvaldab akne. Koos koorijaga annab see Teie kehale ja vaimsele tasakaalule uskumatu efekti!

 

TAI TRADITSIOONILINE MASSAAŽ

Tai massaaži tehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga (sealt tuli nimetus tai jooga massaaž), akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt hiina meditsiinile lähevad läbi kogu inimese keha. Organism saab vabaks liigsest vedelikkust, toksiinidest, normaliseerub vere- ja lümfiringlus. Tai massaažil on määratu suur kasutamise ala. Seda kasutatakse lihaste, liigeste, peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks, seedimise probleemide kõrvaldamiseks, stressi ja unetuse raviks, närvisüsteemi tugevdamiseks, üldiseks organismi puhatuseks, kõikide siseorganite töö stimuleerimiseks ja palju muud.

 

TAI MASSAAŽ ÕLIGA

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

TONISEERIV NÄOHOOLDUS

Näohooldus, mis on suunatud näo naha aktuaalsete probleemide lahendamisele kasutades punktmassaaži meetodit, mis mõjutab keha energeetilisi liine (meridiaanid). Selle tulemusena saavutatakse mitte ainult näo ja kaela lihaste toonuse parandamine, näo ja kaela naha noorendamine, pinguldamine, naha vananemisprotsesside aeglustamine, vaid ka üldise tervise parandamine “seespoolt”, organismi süsteemide töö parandamine, väsimuse eemaldamine ja pinge mahavõtmine.

Kestus: 
3 t
15 min
Hind: 
86.90€
Kliendi hind: 
86.90€