JAANUARI PAKETT "SUPER-RELAX" (-40%)

JAANUARI PAKETT "SUPER-RELAX" (-40%)

 

Õues on külm talvine aeg. Me tunneme talvist jäiset tuult ja läbitungivat külmust.
Just Teie jaoks töötasime välja erilist soojendavat talvist paketti, mis sel raskel ajal annab jõudu ning soojuse energiat. Näole ja kehale ettenähtud soojendavate energeetiliste hoolduste unikaalne kombinatsioon ideaalselt sobib külma talvise sesooni jaoks. Ärge kaotage võimalust kinkida endale ja oma lähedastele suurepärast hoolduste paketti:

 

1. Infrapunasaun, 15 min

2. Tai ürdipallidega massaaž , 60 min

3. Tai traditsiooniline või Tai õlimassaaž (valikul), 60 min

4. Toniseeriv näohooldus, 60 min

 

P.S.Palume Teid broneeringu kommentääris märkida Tai massaaži liiki! Kui massaaž ei ole märgitud, automaatselt paneme kinni Tai õlimassaaži.

 

INFRAPUNASAUN

Infrapunasaun omab tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas higistab inimene kolm korda rohkem kui tavalises saunas, sest kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

 

TAI ÜRDIPALLIDEGA MASSAAŽ

Taimekompresse kasutatakse krooniliste tervisehädade, nagu näiteks seljavalu ravimiseks. Lisaks sellele aitavad ürdipallid taastada energiavoolu, parandada vereringet, rahustada lihaseid ja stimuleerida närve.
Nimetatud tehnika stimuleerib keha samal moel nagu akupunktuur ning seda kasutatakse tundlike või õrnade piirkondade massaažiks, mida otse masseerida võimalik ei ole. Kuumade taimekompresside kasutamine nendes piirkondades loob aga sama efekti: soojus avab poorid ning lubab taimeõlidel keha sügavamalt ravida.

 

TAI TRADITSIOONILINE MASSAAŽ

Tai massaaži tehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga (sealt tuli nimetus tai jooga massaaž), akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt hiina meditsiinile lähevad läbi kogu inimese keha. Organism saab vabaks liigsest vedelikkust, toksiinidest, normaliseerub vere- ja lümfiringlus. Tai massaažil on määratu suur kasutamise ala. Seda kasutatakse lihaste, liigeste, peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks, seedimise probleemide kõrvaldamiseks, stressi ja unetuse raviks, närvisüsteemi tugevdamiseks, üldiseks organismi puhatuseks, kõikide siseorganite töö stimuleerimiseks ja palju muud.

 

TAI MASSAAŽ ÕLIGA

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

TONISEERIV NÄOHOOLDUS

Näohooldus, mis on suunatud näo naha aktuaalsete probleemide lahendamisele kasutades punktmassaaži meetodit, mis mõjutab keha energeetilisi liine (meridiaanid). Selle tulemusena saavutatakse mitte ainult näo ja kaela lihaste toonuse parandamine, näo ja kaela naha noorendamine, pinguldamine, naha vananemisprotsesside aeglustamine, vaid ka üldise tervise parandamine “seespoolt”, organismi süsteemide töö parandamine, väsimuse eemaldamine ja pinge mahavõtmine.

Kestus: 
3 t
15 min
Hind: 
96.00€
Kliendi hind: 
96.00€