JUULI PAKETT "SUVINE MEELEOLU" (-45%)

JUULI PAKETT "SUVINE MEELEOLU" (-45%)

 

Õues on kauaoodatud ilus ilm, mis toob meile kõigile naeratuse näole! Päike rõõmustab meie tuju, kingib kauni jume ning varustab D-vitamiiniga. Kindlasti tuleb meeles pidada, et meie keha vajab hoolitsust igal aastaajal. Thai Lotus SPA pakub päikesevannidele vahelduseks tervendavaid ja meeliköitvaid protseduure, mis pakuvad vähemalt sama palju lõõgastust ja naudingut!

 

1. Puhastav keha koorimine, 60 min

2. Tai traditsiooniline või õlimassaaž (valikul), 60 min

3. Tai jalatalla- ja peamassaaž, 60 min

 

P.S.Palume Teid broneeringu kommentaaris märkida Tai massaaži liik! Kui massaaži liik ei ole märgitud, broneerime automaatselt Tai õlimassaaži.
Hoolitsusi saab broneerida erinevas järjekorras. Kui vajate konkreetset, märkige palun oma soov broneerimisel.

 

PUHASTAV KEHA KOORIMINE

Puhastav hooldus kehale, milles kasutatakse koorivat kreemi, mis puhastab nahka vanadest rakkudest, uuendab nahka, viib välja kogunenud toksiinid, vähendab tselluliidi ladestusi, annab keha nahale uut energiat. Hooldus sisaldab kogu keha puhastamist kooriva kreemiga. Peale hooldust te tunnete kergust ja värskust kogu kehas, nahk muutub siidseks ja elastseks.

 

TAI TRADITSIOONILINE MASSAAŽ

Tai massaaži tehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga (sealt tuli nimetus tai jooga massaaž), akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt hiina meditsiinile lähevad läbi kogu inimese keha. Organism saab vabaks liigsest vedelikkust, toksiinidest, normaliseerub vere- ja lümfiringlus. Tai massaažil on määratu suur kasutamise ala. Seda kasutatakse lihaste, liigeste, peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks, seedimise probleemide kõrvaldamiseks, stressi ja unetuse raviks, närvisüsteemi tugevdamiseks, üldiseks organismi puhatuseks, kõikide siseorganite töö stimuleerimiseks ja palju muud.

 

TAI MASSAAŽ ÕLIGA

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

TAI JALATALLAMASSAAŽ

Jalatalla massaaž on iidne massaažiliik, mis pärineb teadaolevalt Hiinast. Korrapäraselt tehtud jalalabade massaaž aitab leevendada ja ennetada paljusid haigusseisundeid nagu peavalu, astma, valulikud lihaspinged, kõhukinnisus, sinusiit, migreen jne. Seda tänu sellele, et meie siseelundid on närvikudede kaudu seotud ülejäänud organismiga ja osa retseptoreid asub nahapinna vahetus läheduses. Jalalaba moodustab koos tallaga ekraani, millele on projitseeritud kõik siseelundid, kust kulgevad närvikanalid keha kõikide elutähtsate süsteemideni. Jalalabade massaaž tagab nende elundite stimuleerimise ning parandab seega kehavedelike ringlust, eelkõige vere- ja lümfiringet. Siit järeldus, et jalamassaaž on tervisele erakordselt kasulik.

Kestus: 
3 t
0 min
Hind: 
96.00€
Kliendi hind: 
96.00€