JUULI PAKETT "TRUE RELAXATION" (-40%)

JUULI PAKETT "TRUE RELAXATION" (-40%)

 

Õues on kauaoodatud ilus ilm, mis toob meile kõigile naeratuse näole! Päike rõõmustab meie tuju, kingib kauni jume ning varustab D-vitamiiniga. Kindlasti tuleb meeles pidada, et meie keha vajab hoolitsust igal aastaajal. Thai Lotus SPA pakub päikesevannidele vahelduseks tervendavaid ja meeliköitvaid protseduure, mis pakuvad vähemalt sama palju lõõgastust ja naudingut!

 

1. Infrapunasaun, 15 min

2. Kogu keha koorimine koos massaažiga, 60 min

3. Тai traditsiooniline või Tai õliga massaaž, 60 min

 

 

INFRAPUNASAUN

Infrapunasaun omab tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas higistab inimene kolm korda rohkem kui tavalises saunas, sest kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

 

KOGU KEHA KOORIMINE massaažiga

Kogu keha koorimine puhastab nahka ja niisutab. Kooriva kreemi tükikesed pehmelt eemaldavad vanu naha rakke, mis noorendab nahka ja parandab vereringet. Kooriv hooldus lõpeb massaaziga, mis annab kehale tasakaalu peale puhastust ja lõõgastab.

 

TAI TRADITSIOONILINE MASSAAŽ

Tai massaaži tehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga (sealt tuli nimetus tai jooga massaaž), akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt hiina meditsiinile lähevad läbi kogu inimese keha. Organism saab vabaks liigsest vedelikkust, toksiinidest, normaliseerub vere- ja lümfiringlus. Tai massaažil on määratu suur kasutamise ala. Seda kasutatakse lihaste, liigeste, peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks, seedimise probleemide kõrvaldamiseks, stressi ja unetuse raviks, närvisüsteemi tugevdamiseks, üldiseks organismi puhatuseks, kõikide siseorganite töö stimuleerimiseks ja palju muud.

 

TAI MASSAAŽ ÕLIGA

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

Kestus: 
2 t
15 min
Hind: 
72.00€
Kliendi hind: 
72.00€