MAI PAKETT "SILUETT" (-40%)

MAI PAKETT "SILUETT" (-40%)

 

Õhus on juba tunda peatset kevade tulekut. Me kannatamatult ootame päikest ja soojust. Kallid Sõbrad, Teie jaoks me valmistasime ette erilist paketti „SILUETT“:

 

1. Tselluliidivastane pinguldav massaaž, 60 min

2. Тai traditsiooniline või tai õliga massaaž, 60 min

3. Toniseeriv näohooldus, 60 min

 

 

TSELLULIIDIVASTANE PINGULDAV MASSAAŽ

Tselluliidivastane figuuri korrigeeriv, pinguldav massaaž, milles erilist tähelepanu pööratakse keha probleemsetele tsoonidele. Massaažis üheaegselt kasutatakse erinevaid tselluliidi ravi metoodikaid, mis mõjuvad erinevalt aga kombineeritult on väga effektiivsed. Antud massaaž aitab kehakuju vormi loomises, kehakaalu langetamises, ainevahetuse parandamises keha kudedes.

 

TAI TRADITSIOONILINE MASSAAŽ

Tai massaaži tehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga (sealt tuli nimetus tai jooga massaaž), akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt hiina meditsiinile lähevad läbi kogu inimese keha. Organism saab vabaks liigsest vedelikkust, toksiinidest, normaliseerub vere- ja lümfiringlus. Tai massaažil on määratu suur kasutamise ala. Seda kasutatakse lihaste, liigeste, peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks, seedimise probleemide kõrvaldamiseks, stressi ja unetuse raviks, närvisüsteemi tugevdamiseks, üldiseks organismi puhatuseks, kõikide siseorganite töö stimuleerimiseks ja palju muud.

 

TAI MASSAAŽ ÕLIGA

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

TONISEERIV NÄOHOOLDUS

Näohooldus, mis on suunatud näo naha aktuaalsete probleemide lahendamisele kasutades punktmassaaži meetodit, mis mõjutab keha energeetilisi liine (meridiaanid). Selle tulemusena saavutatakse mitte ainult näo ja kaela lihaste toonuse parandamine, näo ja kaela naha noorendamine, pinguldamine, naha vananemisprotsesside aeglustamine, vaid ka üldise tervise parandamine “seespoolt”, organismi süsteemide töö parandamine, väsimuse eemaldamine ja pinge mahavõtmine.

 

Paketi hind: 86,90 eur

Kestus: 
3 t
0 min
Hind: 
86.90€
Kliendi hind: 
86.90€