PAKETT "SILUETT" (-40%)

PAKETT "SILUETT" (-40%)

 

Suvi on kõige kauaoodatuim aeg paljude inimeste jaoks. Inimesed ja meid ümbritsev maailm on suvel värvitud päikese eredate värvidega, helesinine taev liitub horisondil sädeleva merega, nahk muutub päikesepruuniks. Suvi on aeg avanemiseks uuele. Kallid sõbrad, pakume Teile võimalust saada meeldivaid emotsioone juba lemmiks saanud ja samuti uuetest hooldustest
THAI LOTUS SPA-s:

 

1. Infrapunasaun, 15 min

2. Tselluliidivastane pinguldav massaaž, 60 min

3. Tai traditsiooniline massaaž (või õliga, valikul), 60 min

4. Värskendav näohooldus, 60 min

 

P.S.Palume Teid broneeringu kommentaaris märkida Tai massaaži liik! Kui massaaži liik ei ole märgitud, broneerime automaatselt Tai õlimassaaži.
Hoolitsusi saab broneerida erinevas järjekorras. Kui vajate konkreetset, märkige palun oma soov broneerimisel.

 

INFRAPUNASAUN

Infrapunasaun omab tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas higistab inimene kolm korda rohkem kui tavalises saunas, sest kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärase enesetundeni!

 

TSELLULIIDIVASTANE PINGULDAV MASSAAŽ

Tselluliidivastane figuuri korrigeeriv, pinguldav massaaž, milles erilist tähelepanu pööratakse keha probleemsetele tsoonidele. Massaažis üheaegselt kasutatakse erinevaid tselluliidi ravi metoodikaid, mis mõjuvad erinevalt aga kombineeritult on väga effektiivsed. Antud massaaž aitab kehakuju vormi loomises, kehakaalu langetamises, ainevahetuse parandamises keha kudedes.

 

TAI TRADITSIOONILINE MASSAAŽ

Tai massaaži tehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga (sealt tuli nimetus tai jooga massaaž), akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt hiina meditsiinile lähevad läbi kogu inimese keha. Organism saab vabaks liigsest vedelikkust, toksiinidest, normaliseerub vere- ja lümfiringlus. Tai massaažil on määratu suur kasutamise ala. Seda kasutatakse lihaste, liigeste, peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks, seedimise probleemide kõrvaldamiseks, stressi ja unetuse raviks, närvisüsteemi tugevdamiseks, üldiseks organismi puhatuseks, kõikide siseorganite töö stimuleerimiseks ja palju muud.

 

TAI MASSAAŽ ÕLIGA

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

VÄRSKENDAV KOORIV NÄOHOOLDUS

Kooriv hooldus annab nahale värskust, parandab naha tooni ja struktuuri, samuti leevendab naha vigastusi aknest. Antud hoolduse eeliseks on selle suurepärane effektiivsus igal aastaajal ja igal vanusel, hooldus annab nahale värskust ja säravust juba kohe peale protseduuri.  

Kestus: 
3 t
15 min
Hind: 
96.00€
Kliendi hind: 
96.00€