PROGRAMM "CHOCOLATE" ! (-40%)

PROGRAMM „CHOCOLATE“ (-40%)

 

Sügisel muutub ilm ning meie keha hakkab talveks ette valmistuma. Sel aastaajal on väga tähtis pühendada aega endale, et teha midagi kasulikku tervise tugevdamiseks. Novembris pakume hooldusi, mis aitavad Teid tunda ennast toonuses ning näha hea välja isegi sügistel vihmastel päevadel!

 

  1.  Infrapunasaun, 15 min
  2.  „CHOCOLATE“ – kehakoorimine, 60 min
  3.  Traditsiooniline Tai või Tai õliga massaaž, 60 min
  4.  Näohooldus, 60 min

 

Infrapunasaun

Infrapunasaun omab  tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas higistab inimene kolm korda rohkem kui tavalises saunas, sest kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

 

„CHOCOLATE" kehakoorimine

Sokolaad on toniseeriv ja nahka pinguldav toime. Peale väga head mõju meie tervisele, sokolaad mõjub positiivselt ka meie tujule. Sissehingates sokolaadi lõhna muutume positiivsemaks!

 

Traditsiooniline tai massaaž

See on kõige populaarseim massaazi liik Tai maal. Tai massaaz on tervendav ning tasakaalustav protseduur, mis annab kehale harmooniat. Seanss toimub spetsiaalsel massaažimatil - tatamil - Tai massazi tõeliste meistrite käe läbi. Massaazimeister hoolekalt töötab iga Teie keha lihase kallal - varvaste otstest, kui on kontsentreeritud palju reflektoorseid punkte jaalasid, mis vastutavad meie organismi harmoonilise töö eest, kuni peani välja. Teid ootab füüsiline ja vaimne noorendamine, selgroog ja lihased muutuvad painduvaks ning mõtted selgeks. 

 

Tai massaaž õliga

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

Toniseeriv näohooldus

Sõltuvalt Teie naha tüübist  ja seisundist (noorem või vanem nahk), selle vajadustest ja eripärast, kosmetoloog valib just Teie nahale sobivaima näohoolduse, Vanemale nahale – noorendav näohooldus “ lifting” effektiga. Nooremale nahale -  sügavalt niisutav näohooldus. Tulemusena saate effekti, mis on just Teie nahale hetkel vajalik. 

 

 

 

Kestus: 
3 t
15 min
Hind: 
86.90€
Kliendi hind: 
86.90€