SPAa-programm "RELAX"

SPAa-programm "RELAX" 

Suvi - see on kõige oodatuim aeg paljudele meist. Sel Suvel oleme oma armsatele klientidele välja töötanud täiesti uue SPAa-programmi, mis toob endaga kaasa täieliku lõõgastuse. See mitte ainult ei töötle läbi kõik teie lihased, vaid kingib lisaks teie jalgadele uue väljanägemise! Ärge jätke kasutamata head võimalust saada hea hinnaga SPAa-programm koos pediküüriga, mis sisaldab:

 

1) Tai traditsiooniline või Tai õlimassaaž, 1 t

2) Tai reflektoorne jalamassaaž, 1 t

3) Pediküür (soovi korral ravilakiga), 1 t

 

Traditsiooniline Tai- või õlimassaaž

 

See on kõige populaarseim massaazi liik Tai maal. Tai massaaz on tervendav ning tasakaalustav protseduur, mis annab kehale harmooniat. Seanss toimub spetsiaalsel massaažimatil - tatamil - Tai massazi tõeliste meistrite käe läbi.
Õlimassaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid.

 

Tai reflektoorne jalamassaaž

 

Jalatalla massaaž on iidne massaažiliik, mis pärineb teadaolevalt Hiinast. Korrapäraselt tehtud jalalabade massaaž aitab leevendada ja ennetada paljusid haigusseisundeid nagu peavalu, astma, valulikud lihaspinged, kõhukinnisus, sinusiit, migreen jne. Seda tänu sellele, et meie siseelundid on närvikudede kaudu seotud ülejäänud organismiga ja osa retseptoreid asub nahapinna vahetus läheduses.

 

Pediküür

 

Selleks, et jalatallad ja küüned oleksid terved ning näeksid alati kaunid välja, tuleb nende eest regulaarselt hoolitseda. Pediküür on just see protseduur, mida sel puhul vajate. Protseduur koosneb mitmest etapist: jalgade täielik puhastus, küünte ja taldade hooldus, niisutus ja lakkimine.

Kestus: 
3 t
Hind: 
98.00€
Kliendi hind: 
98.00€