"Pidulik Lotus"

"Pidulik Lotus"

Kingituse valimine on kogunisti seiklus. Sooviksime nii väga, et kingitus meeldiks. Kinkekaart Thai Lotus SPasse on armastus ning õrnus ühes kingituses. 

See unikaalne pakett, mis põhineb igavesel noorusel ja ilul osutub üllatavalt meeldivaks kingituseks! 

 

 

Pakett sisaldab:

  • Infrapunasaun, 15 min
  • Kogu keha kohvi koorimine koos massaaziga "Coffee De Luxe" või lavakividega massaaz "Lotus Relax" (valikul), 60 min
  • Tai Aromaatsete õlidega massaaz, 90 min

 

INFRAPUNASAUN

 

Infrapunasaun omab  tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

 

 

"Coffee De Luxe"

 

Puhastav hooldus kehale, milles kasutatakse kohv, mis puhastab nahka vanadest rakkudest, uuendab nahka, viib välja kogunenud toksiinid, vähendab tselluliidi ladestusi, annab keha nahale uut energiat.

Hooldus sisaldab kogu keha puhastamist kooriva kreemiga ja massaazi. Peale seda hooldust Te tunnete kergust ja värskust kogu kehas, nahk muutub siidseks ja elastseks.

 

 

MASSAAZ SOOJADE LAAVAKIVIDEGA  

 

Eksklusiivne massaazitehnika, kus kasutatakse tegutseva vulkaani basaldikivimi kivisid. Nendel kividel on omapärane soojuse neelamise ja seejärgse aeglase eraldamise omadus. Eksklusiivne massaažitehnika, mille abil mõjutatakse inimkeha energeetilisi keskpunkte (tsakrasid), ning mis mõjub positiivselt kogu organismile - harmoniseerib psühhoemotsionaalset tausta, vähendab lihaste valu, vabastab stressist; parandab und, lümfoäravoolu, vereringlust ja kiude vahetust; taastab naha toonuse, prinkuse ja vedeliku tasakaalu.

 

 

TAI MASSAAŽ ÕLIGA

 

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

 

 

 

 

Kestus: 
2 t
45 min
Hind: 
138.00€
Kliendi hind: 
125.00€