PROGRAMM "BODY SLIM" (-30%)!

PROGRAMM "BODY SLIM" (-30%)

 

See ainulaadne programm on mõeldud neile, kes soovivad vabastada oma keha mürkainetest, suurendada ainevahetust, vere- ja lümfiringet ning parandada naha elastsust. Neli protseduuri, mis üksteisega suhtlevad ja annavad koos uskumatu efekti, toovad Teid lähemale Teie unistuste kehale!

 

1. Infrapunasaun, 15 min

2. Puhastav kehakoorimine massaažiga, 60 min

3. B-Flexy LPG massaaž, 40 min

4. Toniseeriv näohooldus, 60 min

 

INFRAPUNASAUN

Infrapunasaun omab tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunane kiirgus soojendab seda enam, mida tihedam kude. Infrapunasaunas higistab inimene kolm korda rohkem kui tavalises saunas, sest kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Infrapunasaun on kindel tee suurepärasele enesetunnele!

 

PUHASTAV KEHAKOORIMINE MASSAAŽIGA

Puhastav hooldus kehale, milles kasutatakse koorivat kreemi, mis puhastab nahka vanadest rakkudest, uuendab nahka, viib välja kogunenud toksiinid, vähendab tselluliidi ladestusi, annab keha nahale uut energiat. Hooldus sisaldab kogu keha puhastamist kooriva kreemiga ja massaazi. Peale seda hooldust Te tunnete kergust ja värskust kogu kehas, nahk muutub siidseks ja elastseks.

 

B-FLEXY LPG MASSAAŽ

Vaakummassaaž kiirendab ainevahetust, vere- ja lümfiringet. Lipomassaaž on suunatud lokaalsete rasva ladeustuskohtade vähendamiseks.
B-Flexy massaaž ei ole valus, kuna rullikud ja vaakumi tugevus valitakse vastavalt kliendile.
B-Flexy vaakummassaaž mõjutab vereringe- ja närvisüsteemi punkte, milletõttu paraneb uni, väheneb stress, jalgade külmetamine.

 

B-Flexy LPG massaaži tulemusel:

 

• Väheneb tselluliit
• Paraneb kehakuju
• Väheneb kaal
• Vähenevad rasvaladestused
• Tõuseb naha elastsus

 

TONISEERIV NÄOHOOLDUS

Näohooldus, mis on suunatud näo naha aktuaalsete probleemide lahendamisele kasutades punktmassaaži meetodit, mis mõjutab keha energeetilisi liine (meridiaanid). Selle tulemusena saavutatakse mitte ainult näo ja kaela lihaste toonuse parandamine, näo ja kaela naha noorendamine, pinguldamine, naha vananemisprotsesside aeglustamine, vaid ka üldise tervise parandamine “seespoolt”, organismi süsteemide töö parandamine, väsimuse eemaldamine ja pinge mahavõtmine.

 

Paketi soodushind : 110,00 €
Paketi soodushind ilma näohoolduseta: 95,00 €

Kestus: 
2 t
55 min
Hind: 
110.00€
Kliendi hind: 
110.00€