Kinkekaart

Tai massaž – unikaalne kingitus Teie lähedastele!

Valides Tai massaži kingituseks oma kallimatele ja lähedastele inimestele, te valite tõeliselt kasuliku ja unustamatu kingituse. Selline kingitus on üheks kõige erilisemaks ja huvitavaks ning jääb veel pikaks ajaks meelde.

Meie juures saate alati soetada kinkekaardi Tai massaažile või SPAa-programmidele. Kinkekaart – suurepärane kingitus meestele, naistele, lastele, sugulastele, kollegidele, äripartneritele, samuti ka noorpaaridele -  oleme loonud kõik tingimused paaridele, kes soovivad nautida suurepäraseid protseduure üksteise juurest lahkumata. 

Kinkekaarti on võimalik soetada kohapeal meie salongis! 

Nende jaoks, kes soovib saada kinkekaarti elektroonilisel teel on saadaval ka online sertifikaat voucheri näol, mida on võimalik kasutada paberkandjal või läbi interneti.Kui Te soovite saada online-sertifikaadi, kirjutage palun meile lotus@thailotus.ee kiri, milline sisaldab valitud protseduur, maksja nimi ja perekonnanimi. Me koostame Teile arvet ja peale arve tasumist saadame online-sertifikaadi. Arve edastatakse 1-2 päeva jooksul.

NB! Kinkekaardi kasutamisel hommikune -20%HH soodustus ei kehti!

Küsimusele, mida te soovitaksite oma klientidele? Vastus: 

Kui Teile meeldib elu nautida, kinkida õnne oma hingele ja kehale? Siis Tai massaaži salong kutsub Teid oma võluvasse maailma. Meie proffesionaalsed massöörid otse Taist aitavad Teil pinged maandada ning väsimust leevendada, taastada tervist ning eluenergiat ja jõudu. Tai massaaž – see on suurepärane kingitus endale ja oma lähedastele. 

Alati tuleb meeles pidada seda, et probleemi ärahoidmine on palju parem, kui tekkinud probleemi lahendamine.  Tai massaaž -  see on üks kõige paremaid olemasolevatest võimalustest terviseprobleemide vältimise profülaktikaks. 
Meie salongi traditisoonid: hoolimine, külalistelahkus, teenuste kõrge kvaliteet.
Tundke keha ja vaimu lõõgastavaid mõnusi!