SPAa-pakett "TERVISLIK LOTUS" (-40%)

SPAa-PAKETT «TERVISLIK LOTUS» (-40%)

 

  • Jalavann ja jalakoorimine, 45 min
  • Tai reflektoorne jalamassaaž, 30 min
  • Tai traditsiooniline või õlimassaaž (valikul), 60 min
  • Näohooldus, 60 min

 

P.S.Palume Teid broneeringu kommentääris märkida Tai massaaži liiki! Kui massaaž ei ole märgitud, automaatselt paneme kinni Tai õlimassaaži. Protseduurid võivad toimuda erinevas järjekorras. Kui soovite konkreetset järkekord, siis palun märkige see kommentaaridesse.

 

 

SOE JALAVANN JA JALAKOORIMINE

Õrn jalahooldus eemaldab surnud naharakke ja nahapaksendeid.

 

TAI REFLEKTOORNE JALAMASSAAŽ

Jalatalla massaaž on iidne massaažiliik, mis pärineb teadaolevalt Hiinast. Korrapäraselt tehtud jalalabade massaaž aitab leevendada ja ennetada paljusid haigusseisundeid nagu peavalu, astma, valulikud lihaspinged, kõhukinnisus, sinusiit, migreen jne. Seda tänu sellele, et meie siseelundid on närvikudede kaudu seotud ülejäänud organismiga ja osa retseptoreid asub nahapinna vahetus läheduses. Jalalaba moodustab koos tallaga ekraani, millele on projitseeritud kõik siseelundid, kust kulgevad närvikanalid keha kõikide elutähtsate süsteemideni. Jalalabade massaaž tagab nende elundite stimuleerimise ning parandab seega kehavedelike ringlust, eelkõige vere- ja lümfiringet. Siit järeldus, et jalamassaaž on tervisele erakordselt kasulik.

 

TRADITSIOONILINE TAI MASSAAŽ

See on kõige populaarseim massaazi liik Tai maal. Tai massaaz on tervendav ning tasakaalustav protseduur, mis annab kehale harmooniat. Seanss toimub spetsiaalsel massaažimatil - tatamil - Tai massazi tõeliste meistrite käe läbi. Massaazimeister hoolekalt töötab iga Teie keha lihase kallal - varvaste otstest, kui on kontsentreeritud palju reflektoorseid punkte jaalasid, mis vastutavad meie organismi harmoonilise töö eest, kuni peani välja. Teid ootab füüsiline ja vaimne noorendamine, selgroog ja lihased muutuvad painduvaks ning mõtted selgeks. 

 

TAI MASSAAŽ ÕLIGA

Naudingu hetked. See massaaži liik on lihaste- ja punktmassaaži, pehme manuaalse teraapia ja tai massööri uskumatu käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

 

VÄRSKENDAV KOORIV NÄOHOOLDUS

Kooriv hooldus annab nahale värskust, parandab naha tooni ja struktuuri, samuti leevendab naha vigastusi aknest. Antud hoolduse eeliseks on selle suurepärane effektiivsus igal aastaajal ja igal vanusel, hooldus annab nahale värskust ja säravust juba kohe peale protseduuri.  

 

Kestus: 
3 t
15 min
Hind: 
96.00€
Kliendi hind: 
96.00€