Tai massaaž + B-Flexy LPG massaaž

Programm sisaldab 2 protseduurid:

 

1) Tai massaaž (45 min)

2) B-Flexy LPG massaaž (40 min)

 

Kaks need massaažid on ainulaadne kombinatsioon, see on kiirem viis enda keha paremasse vormi saamiseks, enesetunnet parandada, saada positiivseid emotsioone ja energialaengut terveks päevaks!

 

Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaaž, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Põhja-Tai traditsiooniline ravimassaaž töötab aeglase, meditatiivse vajutustehnikaga terviklikult läbi kogu keha.

 

B-Flexy LPG massaaž on suurepäane mitte-kirurgiline alternatiiv, et vabaneda rasvapadjantidest, tselluliidist ning suurendada naha elastsust. Saledama keha saladus peitub selles, et lipomassaaž aktiveerib rasvarakud, stimuleerib fibroplaste tugevdades kollageeni ja elastiini kiude. B-Flexy vaakummassaaž mõjutab vereringe- ja närvisüsteemi punkte, milletõttu paraneb uni, väheneb stress, jalgade külmetamine.

 

Need kaks protseduurid koos annavad uskumatu efekti: kiireneb vedelike ainevahetus, lümfisüsteemi, vähenevad tursed, stressi ja samuti keharasva. Te saate mitte ainult uuesti oma kehasse armuda, vaid ka tunda end kerge, rõõmsa ja positiivsena!

 

P.S.Protseduurid ei pea broneerima samaks päevaks. Soovi korral saab jagada mitme päevaga.

Kestus: 
85 min
Hind: 
83.00€
Kliendi hind: 
75.00€